| Ingrid16V a întrebat:

:*Pai vreau sa-mi fac suvite roz:XSunt bruneta si m-am gandit sa-mi iau apa oxigenata, sa-mi decolorez suvitele iar apoi sa le vopsesc cu nuantator roz din farmaciehappyProblema e ca nu stiu cum sa-mi fac bretonul, ma refer ca il am pe o parte si nu stiu sa-mi fac suvite si la breton sau nu? si daca da cum?thinkingthinking

Vreau niste >pareri:*funditaaaaaabig grin

Răspuns Câştigător
| tasha_3284 a răspuns:

Ai putea sa-ti faci coontails :) si eu ma duc sa-mi fac maine dar eu le fac gri si in breton cred ca ar fi ok unele subtiri. http://scenestyles-fashion.blogspot.com/......tyles.html

6 răspunsuri:
| lemmon a răspuns:

Pai e buna metoda ta... apa oxigenata+nuantator.etc Eu zic ca mai bine iti faci suvite si pe breton, arata mai bine, mult mai bine, dar nu suvite groase ci ff subtiri, mai bine mai multe si mai subtiri decat 1, 2 groase.intelegi tu la ce ma refer. sper sa tii cont de sfatul meu, sper ca ti-am fost de folos.:*bafta

| StrumfRoz a răspuns:

Mno presupun ca vrei sa te faci cu Castelani sau Carmin nu?straight face
In locul tau sorry n-as face asta. iti distrugi parul, si mie mi s-a spus ca daca ma vopsesc imi va cadea parul si un stiu ce. Sincer nu mi-a pasat si m-am vopsit blonda ma rog mi-am oxigenal parul si acum regret, imi cade foarte mult parul.
Mno acum tu faci ce vrei... happy era o tipa misto in Italialaughing) in metrou {ce un poti gasi in metrou rolling on the floor] cu suvite roz si bretonul verde...
happy Daca tu vrei doar suvite rozlaughing ar iesi misto si bretonul :X... ma rog. baftahappy big hug

| StrumfRoz a răspuns:

Amm si ce am uitat. sa spun. moda e trecatoare, daca iti va cadea parul, iti va parea rau mai tarziu happy in loc sa cauti fel si fel de solutii sa iti creasca parul big hug mai bine ramai naturala. daca vrei o shimbare te poti face... roscata cu castelani [ presupun ca nu voi primi funditablushing pentru ca nu sunt de acorc cu tine ma rogbig hug eu am dat doar un sfat]

| DidudicaDi a răspuns:

Pai,... poti sa iti faci suvite roz( cam de 4 cm lungime ) la breton sa iti faci in margini funda?

| XxAleXandraxX_5219 a răspuns:

:*
Pai bretonu ar fi super sa ti-l faci la varfuri si o suvita subtire stii cum ma refer nu?

Uite asa:X http://www.google.ro/......tp?/imgres 2800&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=1055&vpy=317&dur=649&hovh=240&hovw=184&tx=190&ty=140&oei=FzcGTfyAMM_tsgaFzqTiCQ&esq=5&page=5&ndsp=40&ved=1t:429, r:7, s:164&biw=1280&bih=869

la parul brunet arata si mai bine cu roz. buna alegere.bafta.sa ne zici daca ti-a iesit:*