| Elly1 a întrebat:

Pana acum vrea 3 sapt nu aveam nimic, mi-am cumparat o perche de blugi. foarte strimti. ma strangeau si i-am purtam 3 zile si apoi mi-ai apartut niste linii. si n-au mai disparut. dar inainte sa am blugii astia, n-aveam.
ajutati-maaa

2 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Buna!
E posibil sa iti fi ramas urme din cauza blugilor daca i-ai purtat o perioada lunga de timp. Fa-ti masaj cu crema si poarta in urmatoarea perioada pantaloni\fuste mai largute.

Pa, pa!

| Silvia93 a răspuns:

Ce linii? Pe corp?
Logic, daca te strang.
Trage de ei pana se largesc, slabeste sau trimite`i inapoi sa ii schimbi cu un numar mai mare.