| Justmeandmysmile a întrebat:

Par drept sau ondulat? Mie una parul ondulat mi se pare mai frumos.happy

26 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ondulat sau cret, dar nu foarte cret.

| CautNume a răspuns:

Eu am parul ondulat si mereu il indrept cu placa.Deci, parul drept.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Parul ondulat e frumos, dar cel cret e irezistibil...(parerea mea)

| CristinaElena96 a răspuns:

Eu nu il am drept drept.Mie imi place asa cum este, adica drept de la radacina si usor ondulat la varfuri.

| Anne2000 a răspuns (pentru CristinaElena96):

Fix asa il am si eu. Si il urasc. crying Vreau sa il am dreptt.

| 123456789eooo a răspuns:

Ondulat:X cand vezi o fata cu par ondulat te gandesti ca este foarte cocheta foarte aranjata si in plus se poarta buclele:X mai ales cele lejere

| Pricked a răspuns:

Par drept.

| positivity a răspuns:

Păr drept.

| uuSexi a răspuns:

Parul ondulatlove struck! Dar si drept e frumos.happy

| Kasia a răspuns:

Ondulat,insa e bine sa mai diversifici deci din cand in cand merge si drept.insa ondulat e mai feminin.

Răspuns utilizator avertizat
| ema1ih a răspuns:

Ondulat, nu imi place drept

| AmanoYuno a răspuns:

Si mie mi se pare dar eu am parul drept si de la un timp am inceput sa vad avantajele parului drepthappy

| Azazea a răspuns:

Drept, si putin ondulat la varfuri :X

| Juleuuss a răspuns:

Depinde și de lungimea părului și de cum îți stă mai bine. Chiar, părul ondulat e super drăguț, și chiar pe ăsta l.aș alege!

| InnocentLoovee a răspuns:

Ondulat.

| Lykan a răspuns:

Mie imi place mai mult parul drept

| Lora1 a răspuns:

Drept big grin

| MotanuJmekerit a răspuns:

Ciufulit este cel mai jmekerlaughing

| PunkyA a răspuns:

Par drept! Eu am parul ondulat/cret( conteaza cum a dormitlaughing ) si mi-l indrept aproape de fiecare data cand ies din casa.

| OtipaOarecare a răspuns:

Parul ondulat e superb.De cand incerc sa mi-l fac si tot nu sta, deci trebuie sa ma multumesc cu el dreptcrying((

| danceisme a răspuns:

Mie cel mai frumos mi se pare cel drept.Fiecare cu parerea lui.big grin

| Parkmin a răspuns:

Parul ondulat este foaret feminin, si elegant cu siguranta arata frumos.

| Andreea9595 a răspuns:

Ambele.

| BeeaBeatrice51 a răspuns:

Depinde de cum arata persoana respectiva. Fiecarei persoane i se potriveste o anumita coafura. De acord cu tine, parul ondulat e mai deosebit, dar daca o persoana are par ondulat si i se potriveste mai bine parul drept, nu mai arata asa de bine. happy

| Ema1sara a răspuns:

La fel este, ori cum ar fi mie-mi place. happy