| anonim_4396 a întrebat:

Parul blond face nasul sa para mai mic? Daca nu, voi ce secrete aveti ca nasul sa para mai mic?

5 răspunsuri:
| YourB0SS a răspuns:

Am uitat sa precizez, sfaturile sa fie pentru baieti in cea mai mare parte, daca sunt "uni-sex" nu e nici-o problema, accept si sfaturi care se aplica la femei, dar nu garantez ca voi da funda...

| Klayy a răspuns:

Deci, la baietii blonzi iti spun eu ca nasul nu pare mai mic, ci prinde toata fata alt aspect deoarece culoarea parului e mai aproape de cea a pielii! La cei bruneti, are alt aspect, mai ales daca nu se ingrijesc...Da oricum, eu cred ca ti-am explicat care-i faza, si stiu asta din propria experienta!

| Ani11 a răspuns:

Pai, eu cred ca nici o culoare de par nu-ti face nasul mic. Secretul meu este: Eu imi tai parul, si cand parul e mai scurt, si fata ta este mai micuta. Deci... fata include nasul, si nasul tau va fi mai micut. Dar sa nu-ti para rau daca ai un nas mare. Fiecare are nasul lui. Dar daca vrei... poti sa folosesti si metoda cu parul blond, si daca vrei poti si sa-l tai.
P.S. Daca te ajuta cu ceva, si eu am nasul mare. :3

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tunsoarea, machiajul pot masca un nas mai proeminent.
Nu culoarea părului.
Pa, pa.

| xoxolove96 a răspuns:

Aplici fond de ten. in unele zone mai mult iar in altele mai putin pana obti efectul doritwinking. fundita?