| TheFunnyGirl a întrebat:

Parul desprins sau prins? Eu am parul destul de lung, putin ondulat. Am breton cam pana la barbie. Am inceput anul asta sa il tin mai mult prins in coada de cal sus si in diverse impletituri lasandu-mi bretonul liber. Imi place cum imi sta, dar am vazut ca majoritatea fetelor isi tin parul desprins. Eu ce sa fac?
Cum credeti ca ii sta bine unei fete : cu par prins sau desprins?
Spuneti-mi, va rooggg!
Funda!

7 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Desprins,normal.Iti da un plus de frumusete, dupa parerea mea. Daca vrei sa il ai des si lung trebuie sa il ti prins cat esti in casa, pentru ca se toceste si ajunge sa cada, deci nu il tine permanent desprins. Spre exemplu eu il prind cat de sus posibil si il impletesc.Astfel,cand ies afara si il desprind are volum, arata foarte bine si ti-as recomanda si tie sa incerci. Unei fete ii sta mai bine cu parul desprins, categoric.Dar cand ai ocazia tine-l prins pentru un fir gros si un par demn de invidiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu l-am mai purtat de mult timp prins in public. In generala incepuse diriga sa ma sacaie sa-l prind ca asa e regulamentul blablabla si dupa o luna de sacaiala de genul mi l-am tuns bob (cat sa nu poata sa fie prins ) ^^

Mie imi place sa-l las desfacut cand ies afara si sa-l tin in cocul ala ravasit cand sunt acasa, dar tu il porti cum iti place si consideri ca te avantajeaza mai mult. Nu conteaza cum il poarta restul, conteaza sa te simti tu bine cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multor fete le sta mai bine cu parul desprins decat cu cel prins.
dar tu iti poti face parul cum vrei tu, chiar daca arata diferit fata de ale altor fete.winking

| NAT0 a răspuns:

Contează cum îți place ție dar mie personal îmi plac fetele cu părul desprins și să-l aibe drept, făcut cu placa eventual. Părerea mea, tu știi cum îți stă ție mai bine.

| TFKatarina a răspuns:

Mie imi place mai mult sa-l port desfacut, dar tousi la scoala nu pot ca na..insa daca e sa plec undeva,sa ies afara,etc il las desprins.Dar nu conteaza cum il poarta altii, tu tine-ti-l cum vrei tu, cum te simti tu mai bine si cum ti se pare tie ca-ti sta mai bine, pana la urma, parerea ta conteaza cel mai mult.

| TheFunnyGirl explică (pentru TFKatarina):

Multumesc foarte mult pentru raspuns ^_^

| TFKatarina a răspuns (pentru TheFunnyGirl):

N-ai pentru ce :*