| puffika a întrebat:

Parul foarte scurt sau lung pana jos la sani?

Parul scurt, cam asa ceva.

http://static.reelmovienews.com/images/gallery/carey-mul ligan-picture.jpg

Parul lung
http://www.myidol.ro/wp-content/uploads/2009/09/miley-cy rus-ep.jpg

Deci care va place?

Răspuns Câştigător
| LeMotán a răspuns:

Eu prefer lung. E mai feminin.
Acum depinde si de cum ti-ar sta tie. Aici poti pune o poza cu tine si vezi exact cum ti-ar sta cu diferite tunsori:
http://www.instyle.com/instyle/makeover/ :)

24 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Parul lung clar :Xlove struck mi se pare mult mai potrivit pentru o fata
Dar daca ai parul f cret si nu sta lung e frumos si scurt, imi mai place scurt si cu breton intins intr-o parte lung. Dar in rest prefer parul lung big grin

| Muflă a răspuns:

Număr peste 21 de voturi pentru păr lung, deci... SCURT FTW! Just for standing out from the crowd.

| Patricia a răspuns:

Aww...nici chiar atat de scurt, eu il am pana la umeri(sunt tunsa asa:http://pasionfortwilight.files.wordpress.com/......-009.jpg), si il vreau mai lung
Deci parul lung:D

| valThina a răspuns:

Parul lung happy

| Madalina1455684 a răspuns:

Lung.
Trebuie sa ne gandim, cate coafuri ne putem face noi pe parul lung?
o sumedenie.si cret si intins si coc si coada si impletit si bucle.etc.
Scurt?thinking
Nu imi place.

| annna a răspuns:

Parul lung:X:Xwinking

Apache
| Apache a răspuns:

Imi place ca o fata sa aiba parul lung!

| DiannaDi a răspuns:

Gusturile sunt impartite, dar mie una imi place varianta a doua.sincer.oricat de cool ar fi tunsa o femeie scurt, nu este la fel de feminina ca una cu parul lung.deci.a doua

sper ca te-am ajutat:*

| pwp a răspuns:

Lung clar love struck

| beautifulkiss a răspuns:

Buna parul lung.Numai bine.

| Alynutzaaa a răspuns:

Parul lung!

Sunt de parere ca parul lung reprezinta feminitatea, ca sa ai o freza scurta e nevoie ca trasaturile fetei tale sa fie niste trasaturi frumoase deoarece parul scurt scoate in evidenta foarte usor fiecare defect!

Cum baietii cu parul lung nu arata prea bine, sunt de parere ca nici fetele cu parul scurt nu sunt prea frumoase! Dau un exemplu : la o intalnire dinre un baiat si o fata ambii avand parul scurt, baiatul nu cred ca ar prefera sa simta ca este in prezenta altui baiat!

De asemenea parul lung la fete reprezinta si felul in care o fata are grija de ea, sa ai parul lung este o responsabilitate, o grija in plus, grija prin care demonstrezi ca iti pasa de tine!

| Bitzy a răspuns:

Buna! Sincera sa fiu imi place parul lung(in acest caz).
Dar mi se pare detul de nice si:
http://www.google.ro/......tp?/imgres 300&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=410&oei=lj08TdC_O9Ps4gbyqq2SCg&esq=2&page=2&ndsp=16&ved=1t:429, r:0, s:18&tx=100&ty=65&biw=1024&bih=641
P-pa!:*

| Clauditza21 a răspuns:

Mie imi place categoric parul lung. Mi se pare mult mai feminin si se poarta.

| Isabellblablabla a răspuns:

Lung, Lung, Lung tongue

Cel mai feminin :X.Singura varianta a parului scurt care imi place este bobul [mediu], dar tot nu se compara cu parul lung!

| EVA_7591 a răspuns:

Parul lung va fi mereu femininwinking

| Traian a răspuns:

Parul lung.

| heroforyou a răspuns:

Parul lung! e mult mai femininwinking

| ιυвιтα a răspuns:

Parul lung, dupa parerea mea!

| deea17_7351 a răspuns:

Luuung :X

| Cathy_1290 a răspuns:

Lung

| raluca0306 a răspuns:

Pai cred ca cel lung.

| Adiinna a răspuns:

Lung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Eu aleg parul mai lung. Nu toata lumea are parul lung, parul lun este o poduaba, in plus daca te deranzeaza poti sa il prinzi, cand te duci la o serata il faci coc, pe cand parul scurt... iarta-mi exprimarea dar toate "ciufele" au parul scurt, iar pe timpuri cine avea parul lung era de rang inalt!

Fiecare cu gusturile lui! Eu votez par lung pana la sani!

Bafta!

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lung