| Mihaa12 a întrebat:

Parul meu are prea mult volum si nici nu il am foarte lung crying! arata oribil si nu vreau sa il mai strc cu placa ca si asa este foarte despicat crying. Ce pot face?crying FUNDA

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

1 ou
coaja de ou plina cu ulei de masline
un sfert de castravete curatat

Amesteca oul, uleiul de masline si castravetele curatat. Intinde amestecul prin par, lasa timp de 10 minute, apoi clateste cu atentie. Pentru rezultate excelente de-a lungul anului, fa acest tratament o data pe saptamana.

2 răspunsuri:
| Doloresidk a răspuns:

Il poti fila la coafor.

| bibi2011 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci decat sa astepti sa creasca... o solutie ar fi ca dupa ce te speli pe cap sa il tii intr-o coada pana se usuca, asta il face sa aiba volum ceva mai putin. daca tot nu merge incearca produsele de la l'oreal special pentru asa ceva, merg destul de bine big grin