| Кисса a întrebat:

Parul meu este nu chiar lung lungimea este pe deasupra umerilor ce coafura pot sa-mi fac?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paai.Daca ai parul cret, o coafura frumoasa este sa-ti prinzi parul intr-o parte, deasupra urechii cu o floare, iar restul lasa-l liber. Daca ai parul lins, ti-as recomanda un breton subtire intr-o parte si cu varfurile parului usor ondulate. Daca vrei, poti adauga si niste suvite. happy

| corodidenisa a răspuns:

Indreaptatil bucleazatil, impletestetil, fa-ti coc simplu au rasucit, fa-ti doua codite, in coada de cal, prindetil cu clama

| krystyan a răspuns:

Poti sa iti faci o coafura in forma de **** big grin

| PaulaEuu a răspuns:

Intra pe YouTube si acolo la Search scrie:

Coafuri inspiratecu accesorii pentru par-Frumusete Coafuri-Eva.ro.flv

sau

Updo for medium long hair - coafura eleganta par mediu

sau

Easy updo for medium long hair - Coafura par mediu si lung

sau

Cum să îţi faci o coafură chic când eşti grăbită

sau

Chignon diva 60s

sau

Poti sa iti prinzi simplu o coada, unde lasi o suvita pe marginea fetei si iti ondulzi parul.