| Lulu_9887 a întrebat:

Parul tuns in scrari ia mult volum. Inafara de placa de par ce poti face ca sa se duca din volum?

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Foloseste un balsam si o masca de par pe langa sampon, ti le recomand pe cele din gama Hegron www.atshopping.ro

| doar.pt.voi. a răspuns:

Piaptana-l de cate ori ai ocazia.Placa strica parul.

| Theyuu a răspuns:

Nici mie nu imi place volumul... URASC VOLUMUL. Zici ca sunt leoaica.Eu ca sa nu am volum ma fac cu placa iar apoi nu il pieptan ca sa nu se faca volum. Dar daca ai zis ca fara placa...eu uneori ma dau cu un fel de solutie care se da pe par ca sa se aseze.Nus tiu cum se cheama insa o poti gasi in catalogl Avon