| adelaadelaadela a întrebat:

Pasta de dinti chiar e buna pentru cosuri?

19 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Nu am mai auzit asa ceva, dar poti face alt ceva sa scapi de ele poti sa urmezi instructiunile din tutorialul asta : http://www.youtube.com/watch?v=-CU0kIvMq8E&feature=related Eu am urmat mereu si am facut pasurile pe care le face tipa asta si chiar merge
Sper ca te-am ajutat:*

| LollypopMe a răspuns:

Daa!rolling on the floor in planeta taa!

| PinkyMoneybay a răspuns (pentru LollypopMe):

Sa stii ca merge, eu ce sa iti fac daca habar nu ai.eu azi am incercat metoda si sunt deja rezultate...daa! in planeta ta nu se da!

| LollypopMe a răspuns (pentru PinkyMoneybay):

Ia uite cine s-a trezit! Sa stii ca la ora asta n-am chef de proaste ca tine, sa stii

| adelaadelaadela explică (pentru LollypopMe):

Bai va rog eu nu va mai certatilaughing

| PinkyMoneybay a răspuns (pentru LollypopMe):

Nici eu nu am chef de toti prostii care se trezesc ca sa comenteze lucruri care nici nu le-au incercat big grin.

| LollypopMe a răspuns (pentru PinkyMoneybay):

Si eu nu am chef acum de toate retardatele ca tine care se trezesc sa dea argumente DUPA UN AN DE CAND AM DAT RASPUNSUL!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasta de dinti e foarte iritanta pentru ten si ai putea sa iti iriti foarte usor tenul. Ea usuca cosurile, dar nu e benefica de loc si nu are efecte imediate. E cum te-ai scarpinda cu dreapta la urechea stanga, ma intelegi tu. Mai bine cumpara Ivatherm Akne-Syt pentru cosuri, costa 40-50 lei si o gasesti in farmaci, mie mi-a disparut un cos in piele, mare si frumos in doar 3 zile.

| seagate a răspuns:

Da doar daca ai cosuri pe dinti.

| PinkyMoneybay a răspuns (pentru seagate):

Sa da pe cosurile den pe fata. Eu ce sa iti fac daca in lumea ta se da pe dinti laughing

| adelaadelaadela explică (pentru seagate):

rolling on the floor)

| Bianca1864 a răspuns:

Eu nu am mai auzit de asa ceva. poate este, nu stiu.dar eu imi amintesc ca atunci cand intr-o excursie mi-au pus colegii pasta pe fata m-am inrosit si m-a usturat.

| StamateAlina1987 a răspuns:

Eu am incercat pasta de dinti pentru cosuri si nu a functionat.
Iti recomand un tratament care a functionat la mine, creme pe baza de ulei 100% pur de arbore de ceai de la Thursday Plantation.

| Ionutpopescu10 a răspuns:

Da chiar merge vorbesc serios a mai incercat cineva (un coleg) si a functionat

| Bambyynaa007 a răspuns:

Paii depinde de tenul fiecaruiahappy. unora le face bine altora rauhappy. adica le irita pielea si starea acesteia se poate agravahappy.eu zic ca daca ai probleme cu asa ceva incearca sa te speli dimineata si seara cu sapun Dove si eventual sa te dai cu o crema de galbenele.este foarte bunatongue. sper ca te-am ajutat:*. Fundita?puppy dog eyes

| juky12 a răspuns:

Cel mai bine e sa nu te ei dupa leacurile babesti.depinde foarte mult de tenul tau. daca e gras/uscat etc.eu zic sa dai un banut si sa iti cumperi un zineryt.merge garantat pe orice fel de ten si rezultatele sunt vizibile in max 5 orelaughing

| maya98 a răspuns:

Pasta de dinti e buna pentru cosuri dar sa nu o pui pe piele ca te vei iritabig grin

| adelaadelaadela explică (pentru maya98):

Pai unde o pui daca nu pe eiele?laughing

| adelaadelaadela explică (pentru maya98):

Pai unde o pui daca nu pe piele?laughing