| DusaCuCapu a întrebat:

Pasta de dinti este buna pentru cosuri? dar lamaia?

11 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Da,însă pasta de dinţi trebuie folosită doar pe coşurile cele mai mari şi deranjante; dacă te dai pe toată faţa ei avea arsuri.
Succes!

| EmaEmax a răspuns:

Pasta de dinti nu e buna deloc pentru cosuri, nu face greseala asta, eu am incercat si n-a dat niciun rezultat in schimb lamaia s-ar putea sa te ajutewinking

Răspuns utilizator avertizat
| ganton a răspuns:

Nu prea. Da cu spirt sau aftershave cum a zis verr0. Daca nu merge, du-te la dermatolog si iti da ala ceva.

| CiocolataAmaruie a răspuns:

Buna,nu cred ca pasta de dinti e asa de buna pentru cosuri. Daca vrei sa iti faci masca foloseste ou,portocala, cartof, castravete sau ulei de masline astea sunt cele mai bune pentru ten. Sper ca te-am ajutat.
Funda big grin?

| cryss_6160 a răspuns:

Depinde de tipul tau de ten.Eu am tenul gras si nu te sfatuiesc sa folosesti lamaia daca ai tenul la fel ca al meu pentru ca til va usca prea repede.Laca ai tenul normal lamaia ajuta fooarte mult dar nu uita sa folosesti dupa aplicare o crema hidratanta.

| DracusorImpielitat a răspuns:

@verr0, pasta de dinti e chiar bona, il usuca, si cand te speli, se duce.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Verr0 oo ba da.am folosit si de fiecare data scap de ele

| bibbssss a răspuns:

Lamaia e buna doar daca inainte folosesti un sapun exfoliant!

| Zuzulina99 a răspuns:

Lamaia. dar zeama, usuca cosurile si dispar eu mi-am dat pe nas

| verr0 a răspuns:

Pasta de dinti nu cred.
e bine mai ales vara, sa iti cureti fata cu legume, fructe. etc
eu imi curat fata seara cu spirt, si dupa cu o masca facuta cu malai si albus dee ou
thinking