| oAaaNaa a întrebat:

Pe data de 22 iunie este premierea la școala"
Sunt în clasa a 5-a și la anul trec în a6-a!
Ce coafura ar trebui sa am?
Am parul șaten, mediu și des!
Iar mâine ( 21 iunie ) am serbare și facem dansuri iar doamna care ne învață dansurile a spus sa venim în tricouri colorate.
Știu doar ca o colega de-a mea vine în maieu verde și una în tricou portocaliu.
Ce culoare ar trebui sa aiba tricoul/maieul meu?
Am înălțimea 1, 30 și 30 kg!
Fundiță!

Răspuns Câştigător
| Allysa0130 a răspuns:

Pai incearca la premiere sa iti intinzi parul... sau sa il strangi in coada de cal. Natural e intotdeauna bine! Nu te stradui prea mult cu, coafuri extravagante. O sa te maturizeze degeaba!
Si la serbare ia-ti un tricou galben sau roz sau albastru! Si fa-ti parul cum ti-am spus mai sus...
Sper ca te-am ajutat!
Succes la serbare si la premiere!
Funda?

1 răspuns:
| Rebbbeca a răspuns:

Deci il poti strange in doua codite legere si sa-ti faci un coc cu ele.
Iar tricoul poate fi roz/rosu/albastru etc. doar ca aceea culoare trebuie puternica, deoarece se poarta culorile neon.