| anonim_4396 a întrebat:

Pe eticheta samponului Schwarzkopf Asia Straight zice ca e pentru par incurcat, ca il indreapta si reface. Il pot folosi si daca am parul drept? adica eu vreau sa imi creasca parul mai moale, mai usor de pieptanat etc(acum m-am tuns la 1 big grin aproape ras.deabea ce mi-a crescut parul putin au trecut 3 saptamani). vreau sa stiu daca are vreun efect aiurea daca il folosesc chiar daca nu am parul incurcat etc

Răspuns Câştigător
| tpurotpuro a răspuns:

Sigur ca merge, nu are niciun efect aiurea. Unei prietene i s-a intamplat chiar acelasi lucru. Te sfatuiesc chiar sa-l folosesti, chiar merge. Dar nu te spala mai mult de odata pe saptamana!
Funda? :*

2 răspunsuri:
| Mariaa20 a răspuns:

Nu nu are niciun efect.il poti folosi fara nicio grija.
funda?:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci nu mai des de o data pe saptamana? wow...eu ma spal pe cap cam odata la vreo 2 zilebig grin thx