| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi parintii v-a obliga sa aratati ca la carte, in prima zi de scoala in special? pe mine daaa

6 răspunsuri:
| IoanaMra a răspuns:

Lol.nu mi'au mai impus cum sa ma imbrac de ani de zilelaughinglaughing) Ma rog...cati ani ai tu?

| PrecioussGirl a răspuns:

Cand eram mai mica ma imbraca cum voia ea (mama). acum ma imbrac cum vreau eu. thinking (am trecut a10a)
mai imi zice sa vad cum imi fac unghiile sa nu imi faca observatie etc dar tot cum vreau eu iese. si sunt fata cuminte laughing cati ani ai? tongue

| Andreeeeee a răspuns:

Si pe mine.dar nu-i ascult. bunicii m-au obligat ca stau la ei.dar pana la urma urmei ma imbrac cum vreau.cati ani ai?

| venusdoom a răspuns:

NUtongue stiu ca nu i bag is seama la faza astalaughing

| anutsa1 a răspuns:

Nu. Ei stiu ca nu o sa ma imbrac cum vor ei.Tot cum vreau eu si cum ma simt bine ma imbracthinking

| Isabella12 a răspuns:

Da,dar i-am convins,am luat niste blugi skinny si-o bluza alba shic,e ca la carte, dar arta bine, fa si tu asta