| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi va avantajeaza parul prins in coada de cal?

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pe mine nu pentru ca am fata rotunda.Cel mai bine imi sta cu parul lasat pe spate happy

| faaalyoana a răspuns:

La temperaturile de acum, nu cred ca mai tinem cont daca ne avantajeaza sau nu parul prins intr-o coada.
Totusi sunt de parere ca coada de cal se potriveste unui par lung sanatos si drept...

| georgiana999 a răspuns:

Eu am fata ovala si imi sta bine si cu parul desfacut si strans dar totusi mai bine imi sta cu el prins ca asa se accentueaza fata mai mult.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu cred ca avantajeaza pe nici o fata(parul in coada impletita), pentru ca areti ca o taranca sincer si nu e deloc atragator sau apectuos.Paru lasat pe spate, putin mai jos 5-10 cm de umeri sau impartit in doua si tras peste umeri, pe fiecare parte e capului, sau parul parul prins doar la radacina, langa cap cu un elastic brosa etc si restul lasat liber mi se pare foarte frumos, foarte sexy si da bine cam la majoritatea tinutelor.

| ion933 a răspuns:

Animale cu 2 piceare laughing coada de calllaughinglaughing

| Renes a răspuns:

Da.

| OanaSiCamAtat a răspuns:

Pe mine da. De ce intrebi?

| RamonaRay a răspuns:

Nu prea il prind asabig grin

| Barbie69 a răspuns:

Mda depinde de situatielaughingfundita?big grin

| InnieMinnie a răspuns:

Coada de cal? Prea extravagant pentru mine, prefer coada de caprabatting eyelashes

| FloryB a răspuns:

Doar daca mi-l indrept.

| xxxxxzzzzz a răspuns:

Pe mine da dar nu se potriveste la toate depinde de forma fetei happy