| anonim_4396 a întrebat:

Pentru a ne tapa parul folosim si placa?

9 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Nu pentru a ne tapa parul folosim doar un pieptane!winking

| dynasmile21 a răspuns:

Nu! Daca doresti in prealabil iti poti indrepta parul si dupa din crestet iei o "bucata" de par, o perie subtire, dar deasa. Incepi sa duci peaptanul sus si jos prin bucata pe care o ai in mana si dupa dai cu putin fixativ si dupa asa mai departe.Mai bine nu am putut sa explicbig grin
Mult noroc!

| MissD a răspuns:

Nu. Pentru a'ti tapa parul ai nevoie de un pieptane.

| LCD a răspuns:

Placa straight face?
nu. ai nevoie doar de un piaptan si fixativ.Incepi de la radacina parului, dai cu piaptanul pana devinde.cat de tapat, infoiat vrei, apoi dai cu fixativ.Pt ce placa?

| mamarutza1 a răspuns:

Da, putem folosi si placa dar si o perie speciala deoarece placa arde firele de par la multe intinderi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Placa doar îndreaptă, pieptănul ajută la tapat.
Sunt două lucruri separate care are fiecare treaba sa.
Pa, pa.

| EUSIATIT a răspuns:

pieptanul si ceva spuma pentru volum. parerea mea e sa nu prea jumulesti parul pentru ca se rupe mai bine spuma de par ca sa dea volum

| dragalasica a răspuns:

Nu! placa este pentru indreptat parul, NU PT TAPAT!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce tapat laughing
daca vrei normalu' sh clasicul nu. doar un pieptene
daca vrei tapatlove struck tapatlove struck da
tongue