| pynnk a întrebat:

Pentru ca parul sa creasca mai repede si sa fie mai bogat este bun uleiul de ricin? cat timp ar trebui sa il folosesc?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este bun, trebuie folosit o data pe saptamana timp de o luna jumate, eu iti recomand si samponul Favisan

| BlackDarkAngel a răspuns:

Da,uleiul de ricin este foarte bun pentru păr (aşa creşte mai repede şi devine mai des, mai gras). Îl foloseşti pană crezi tu că părul tau a căpătat nuanţele si trăsăturile dorite. Ar fi bine dacă te-ai spăla cu el doar o dată pe săptămană dar acum depinde de fiecare om în parte şi de cat de rezistent este părul lui. Eu nu folosesc ulei de ricin ci doar sampoane medicamentoase cu ulei si extract de plante. Îţi recomand Elseve cu mentă.
La revedere!

| NoOneKnow a răspuns:

Se spune ca este bun, dar si unele femei din domeniu spun ca daca parul tau nu creste repede, nu poate fii stimulat de produse de genul.