| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ce se recomanda drajeurile AslaVital?

2 răspunsuri:
| adeana a răspuns:

Eu stiam ca pentru colesterol, dar si pentru circulatia sangelui din creier. Cred ca sunt si energizante si antidepresive.
Totusi. ia-le doar la prescriptia medicului. nu e de joaca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa cate stiu, mama mea a facut tratament cu aslavital este inrudit cu Gerovitalul este pentru intinerirea tesuturilor {gerovitatul este descorerit de Anna Aslan are un institut in bucuresti care-i poarta numele... de geriatrie si gerontologie} in general este pentru intinerire!