| pau89 a întrebat:

Pentru cei care ati folosit produse din gama Syoss, ati fost multumiti?happy Sunt ok produsele? si ce anume ati folosit?

Răspuns Câştigător
| gloria a răspuns:

Eu folosesc de aproximativ 2 luni si imi plachappy am samponul pentru par vopsit si balsamul pentru volum.Sunt bune, au preturi bune... ah imi place cum miroase samponul:Xiti recomand

5 răspunsuri:
| pau89 explică:

Bun bun, multumesc frumos de raspunsuri...eram curioasa, insa acum sunt convinsa sa incerc laughing

| fame a răspuns:

Daaa love struck ff bune love struck meritawinking. De obicei folosesc Sampon si balsam pentru par vopsit, spuma pentru volum si fixativ pentru volum big grin

| Izzaya a răspuns:

Samponul pentru par vopsit si balsamul, si imi sunt okwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bune insa foarte daunatoare pentru par.Eu nu recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit vopsea de par de la syoss mai mult din curiozitate dar am ramas dezamagita... mi-au cazut suvite intregi de par dupa imediat dupa spalarea parului vopsit ceea ce nu mi s-a mai intamplat...intr-adevar samponul si balsamul sunt foarte bune dar despre vopsea nu prea am cuvinte de lauda