| oldschoolrom a întrebat:

Pentru cei care au cumparat parfumuri de la Aoro, pentru cat timp miroase si pentru persoana aflata langa tine? Si daca ati cumparat, credeti ca este original?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Am auzit de la o cunostinta de-a mea ca ar fi foarte bune aceste parfumuri, sunt originale, nu sunt extrem de scumpe si cel mai important persista mirosul ore intregi.
Te pup!

| LeBronJames2013 a răspuns:

Eu sunt un cumpărător fidel al site-ului, parfumurile sunt originale, livrarea este promptă, și nici nu sunt foarte scumpe. Să știi că rezistă ca și miros, n-o să fii dezamăgit dacă vei achiziționa un parfum de-acolo.

| oldschoolrom explică (pentru LeBronJames2013):

Eu ma refer, sa miroasa la cel de langa mine, nu sa vina cu nasul direct pe gatul meu, ca asa e un parfum slab.Deci, miroase si la cel care este langa mine? Altceva, parfumul Chrome Azzaro ai luat vreodata?