| bluelikenever a întrebat:

Pentru cei din Timisoara. vreau o forma faina la sprancene si nu stiu unde/la cine sa merg..stiti pe cineva sau vreun salon din Timisoara unde se penseaza bine? mersi. funda

Răspuns Câştigător
| violetajustme a răspuns:

Hmm poti sa iti alegi singura formatul! uita-te pe net la informatii despre forma fetei cum te-ar prinde mai bine, ai multe sfaturi "asa da" si "asa nu"...te pensam eu daca erai in constanta...sadoricum nu te lasa pe mana persoanelor care nu stiu ce fac! alege ceva de calitate. spor la cautat