| danaalexa a întrebat:

Pentru decolorarea parului imi puteti da un site sau sa imi scrieti voi cum se procedeaza acasa cu decolorarea si cat trebuie sa stau cu solutia sau prafu pe par pentru a avea un blond mediu avand in vedere ca sunt satena.nu imi dati retete cu decolorari naturale pentru ca stiu ca nu functioneaza.

Răspuns Câştigător
| claudia_7216 a răspuns:

Danaalexa eu te sfatuesc sa mergi la un salon sa te decolorezi ca risti sa iti strici parul rau de tot si nici nu o sa iti iasa culoarea pe care o doresti.

1 răspuns:
| perro12 a răspuns:

Numai acest sit am gasit, sunt retete naturale poate vrei sa incerci si presupun ca functioneaza astfel nu ar fi puse acolo.
http://www.newgirl.ro/par-decolorat-afla-cum-procedezi-si-tu/

HF