| Sara2 a întrebat:

Pentru fete: cu ce culoare de oja esti data in acest moment pe unghii?

78 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu sunt facuta la unghii!

| Crs a răspuns:

Am model. :D ceva in genul http://www.youtube.com/......ttp?/watch numai ca eu am doar un punct roz peste cel alb(la mine punctul alb este rozul mai deschis :D) :D si fara liniutele acelea pe rozul mai inchis.

| Emeraude a răspuns:

Oja rosie.

Răspuns utilizator avertizat
| beka a răspuns:

Coral(rosu portocaliu)hee hee

| cretzufinish a răspuns:

Cu lac incolor si cu 2 floricele mov la inelar si degetul mare. Idem si cealalta manahee hee

| elena a răspuns:

Nu sunt data cu niciun fel de oja, pentru ca sunt in perioada de refacere, intarire, "respiratie" a unghiilor, perioada ce o tin cam 2 luni de zile daca nu chiar 3, le ingrijesc pur si simplu o data pe saptamana si le tin taiate mai scurt, cam 3-4 milimetri. In general nu folosesc oja sidefata...ataca unghia.

| Ea12345 a răspuns:

Roz descis, peste care un fel de frantuzeasca cu roz mai inchis.tongueDar azi o s-o iau, si o sa-mi fac frantuzeasca normalalaughing

| Corina a răspuns:

Oja de culoare Natural!

| dulcik a răspuns:

Roz

| alice_5598 a răspuns:

Albastru inchis spre negrubatting eyelashestu?

| madalicious a răspuns:

Nu sunt data cu oja. happy

| Aliyaa a răspuns:

Sunt data cu lac trasparentlove struck

| Ana a răspuns:

Cu roz si pe fiecare unghie cate un model love struck

| Razvan a răspuns:

Rosu aprinsbatting eyelashes

| medex3 a răspuns:

Albastruhappy

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Lac de unghi "transparent" ca sa zic asa laughing pai ma duc la scoala si nu prea imi dau cu oja int impul scoli ca se mai iau profesorii de noi. In week-end le-am avut rosi big grin

| ChocolateDroid a răspuns:

Eo ma dau cu mai multe nuante tongue
Acum am asa : roz bombon, turqoise, mov metalic, nergru si galben. Ciudat nu? laughing

| Alisa a răspuns:

Lac cu sclipici.

| laara a răspuns:

Alb tongue

| คиค a răspuns:

Cu lac.

| Rebecca_4606 a răspuns:

Rozbig grin

| LittleandLiars a răspuns:

Transparent

| liongirl a răspuns:

Buna!`happy
Cu un auriu foarte frumos, gen acela de pe unghiile Cleopatrei... un auriu egiptean, ca sa-i zic asa si e chiar foarte frumos.
Bye!`:*

| BabyPink a răspuns:

Albastru cu roz love struck

| omtraisiomvedea a răspuns:

Cu un visiniu foarte foarte inchis big grin

| evoke a răspuns:

Niciuna laughing thuu?smug

| dana_7218 a răspuns:

Cu oja neagra

| Alina_9354 a răspuns:

Albastru metalizat de la Avon!

| karakedi13 a răspuns:

Cu lac de unghii, pentru a-mi face unghiile mai stralucitoare si mai putin vizibile. happy