| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fetebig grin. Care este cea mai eficienta metoda de a indeparta parul de pe picioare? am nevoie de opiniile voastre. as vrea sa incerc ceara dar nu stiu exact de care... un sfat?

Răspuns Câştigător
| cata_4290 a răspuns:

E dureros dar mai eficient este epilatorul, cat despre ceara mergi la plafar sau in farmacii sunt mai bune decat cele din magazine.incearc-o pe cea pe baza de lavanda, este buna

4 răspunsuri:
| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Pai poti incerca cu ceara dar eu stiu ca e putin mai dureros. eu ma epilez pe picioare cu aparat de epilat dar numai pana la genunchi ca daca fac mia sus se face foarte urat.
Pa pa!kiss

| andramaria73 a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti fi venit ciclul si ceara ar fi cea mai eficienta

| georgianageoo a răspuns:

Poti folosi benzile depilatoare happy.

| DaNaDoT a răspuns:

Ceara la rece...La inceput o sa doara dar o sa te obisnuiesti cu timpul si vei avea beneficii! O zi buna in continuare!