| SabinaB a întrebat:

Pentru fetele care au banchet sau orice alt ceva de genul asta, dar nu numai. Cum va faceti parul? Se mai poarta buclele? Stiu ca se poarta mult impletiturile, dar na...nu cred ca merge prea bine la evenimente mai speciale. Daca se poate sa imi ziceti cateva modele de coafuri...big grin aaa. si modele de unghii. (era sa uit laughing ) multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| anameoow a răspuns:

Da,buclele inca se poarta.Anul asta e la moda stilul vintage, ai putea sa iti faci coafuri in genul asta.http://generatia-x.ro/coafuri-cu-onduleuri/ http://www.kudika.ro/......dinte.html si multe alte chestii...modele de unghii n-am sa-di dau.Fa-ti ceva original, care sa se asorteze cu ce te imbraci.Trebuie sa iti vina tie niste idei.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu am avut banchet anul trecut, deci stiu cate ceva happy
Buclele nu se mai poarta de mult..iti recomand parul drept facut cu placa.Cat despre unghii, eu le-am dat cu lac si am lipit niste tatuaje pentru unghii pe ele.