| fsdfdsfdsf a întrebat:

Pentru fetele cu gust, si care se pricep.

Deci tin sa mentionez ca nu sunt vopsita deloc, si ca am parul : http://i30.tinypic.com/16koozo.jpg

As dori sa ma vopsesc asa : http://i28.tinypic.com/21eu0p.jpg cu 2-3 suvite blonde asa : http://i32.tinypic.com/5vpq90.jpg sau asa : http://i27.tinypic.com/207otcp.jpg.

Vreau si eu sfaturi, care dintre culori mi s.ar potrivi. Tin sa va anunt ca am tenul deschis si am ochii albastrii.

Dupa ce spuneti parerea, v.as ruga sa-mi recomandati ceva vopseluri/nuantatoare si cum sa fac, de ex sa ma decolorez sau ceva de genul. Informatii sa inteleg cum sa fac [ Ma fac acasa si mi.as dori sa-mi iese din prima ]. Va multumesc mult anticipat!

14 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Ai ten deschis si ochi albastri hmm... nu cred ca ti s-ar potrivi brunet.
Mai bine saten cu suvite blonde.

happy

| apaplata_7449 a răspuns:

Ala nu e parul tau 100% naturaaalllaughing

| apaplata_7449 a răspuns:

Draga mea constrastul dintre suvita ta blonda si parul tau brunet e prea mare si nu e vopsit deloc natural. Exista persoane care au suvite mai deschise dar cand spun mai deschise ma refer cu o nuanta sau doua si la tine nu e vorba de nuanta diferita ci de culoare diferita.Hai ca stim amandoua despre ce vorbesc eu aici si daca tie greu sa recunosti ca ai parul vopsit atunci mai bine zicem ca e secretul nostrusmug ce zici?laughing).

| Zenithf a răspuns:

Ce au toate fetele de le vine sa-si vopseasca parul? Si mai sunt si baieti care fac asta... :-\

| georggyy a răspuns:

Buna! ti-as recomanda sa nu te vospesti deoarece pari tanara si o sa tii se faca parul urat in timp! Asculta-mi sfatul! Ai destul timp sa te vopsesti! PS: Ai un par foarte frumos

| Miruna_7873 a răspuns:

Sunt de acord cu apaplata laughing.
Ala nu e parul tau naturalwinking.
E facut cu ondulatorul si e si vopsitlaughing.
Ca suvite blonde din saten inchis draga mea nu cred ca pot aparea. S-au poate o-i fi eu proasta si nu stiu thinking,
Cat despre vopsit.De ce vor toate sa se vopseasca? Mai naturala esti cu parul nevopsit iar vopseaua strica parul in toate modurile
BAFTA.

| Robert5678 a răspuns:

Ah, nu stiu ce sa zic, dar totusi, intrebarea ta incepe cu "fetele cu gust, care se pricep"?

Si totusi, ti-ai acoperit fata ca sa nu te vada lumea?

Apoi pui 3 poze cu Hanna Montana(sau care dracu ar fi aia), si te dai mare "madam"pe aici?

| fsdfdsfdsf explică:

Ba da happy e parul meu.
Nu ma dau mare. Ce te face sa spuia sta?

| fsdfdsfdsf explică:

Am " cenzurat " poza pentru ca nu vreau sa se interpreteze ca. mi fac reclama pe aici. Nu sunt genu te "pitzi" care pune poza cu ea pe orice site gaseste sa se afirmewinkingimportant este culoarea parului.asta ma intereseaza.

| fsdfdsfdsf explică:

De*

| fsdfdsfdsf explică:

Nu e brunet e saten. in poza n. a iesit cum trebuie culoarea. parul asa e el deschis de la soarewinking si nu am zis ca asa e el gen [ asa imi sta ] era facut cu ondualtooru ca n.am zis ca. l am asa din nasterewinking

| LittleCreepyGirl a răspuns:

Eu in locul tau as alege prima... E sweet si in plus daca inca esti la liceu cand ii gata vacanta nu o trebuiasca sa te vopsesti din nou...Imi place culoarea si cum arata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as sugera ultima par castaniu cu suvite blonde e la moda si esti sic... daca alegi a doua e cam acelasi lucru doar ca are mai multe suvite blode ti-as sugera mai putine si vizibile ca parul tau sa nu sufere mult daca il vopsesti de mai multe ori dar prima pe tine te-ar face putin retrasa si nu e asa de frumos se vede tare iti deterioreaza parul si nu arati asa in evidenta... fundita>>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este simplu iar, la fondul tau si dupa culoarea ochilor ti s-ar potrivi foarte binee big grin mai inchis fara nici o suvita ti-ar sta foarte bine