| Teddy_6725 a întrebat:

Pentru iarna aceasta as vrea sa imi cumpar o pereche de ugg-uri. Daca merg cu ele prin zapada intra apa in ele?

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Da, intra, nu sunt impermeabile. Totusi, poti sa mergi cu ele si cand ninge, ca poti sa ai si tu atata grija sa nu-ti bagi picioarele in toate mormanele de zapada, iar de la 2-3 fulgi nu patesti nimic, nu intra inauntru. Si eu am si merg cu ele pe orice vreme, in afara de ploaie pentru ca atunci e inevitabil sa intre apa in ele.

7 răspunsuri:
| tatiana123 a răspuns:

Depinde de care iti iei exista si de uscat si de zapada

| xl0llip0px a răspuns:

Uggurile sunt foarte comode si nu intra zapada in ele...am o prietena care poarta ugguri.la prima vedere si mie imi parea ca zapada intra prea usor in ele si ca e frig in ele. ea mi-a spus ca sunt foarte comode si calduroase.nu ia intrat niciodata zamapa in ugg-uri happy

| Annitu a răspuns:

Hmm.eu mi-am Iuat sambata...si cunosc muIte fete care au.si n`au avut probIeme cu eIe... :X

| Strawberry89 a răspuns:

Hei, pai daca sunt fake-uri [eu nu am originale adica degeaba scrie ugg australia pe ele dar nu sunt, am dat 2 mil pe ele si alea originale sunt 8 mil] nu intra apa in ele doar ca se vede cam urat cand se uda... si de exemplu daca mai e si sare in zapada se fac cam nasoale, ale mele s-au descusut ca le-am bagat mereu la masina si tot vreau sa imi iau altele pentru sunt foarte calduroase, mai ales iarna sunt super bune, sper ca te-am ajutat, daca vrei poti sa- mi dai si funda, thanks >:d

| LePoneyBlanc a răspuns:

Sunt intr-adevar calduroase si foarte comode dar cam intra apa in ele. (si NU le spala in masina)

| Tazmania a răspuns:

Eu am ugg-uri de un an; sincer am citit raspunsurile de mai jos si acum aflu de ugg-uri de zapada sau de uscat. In ale mele intra apa evident daca stai numai cu ele prin zapadahappy funda?laughing

| mistikk a răspuns:

Am vazut ca se poarta si mi-am luat si eu cu toate ca nu prea imi plac asa foarte mult si le-am luat pe ploaie si am ajuns la scoala uda...intra foarte repede apa eu am renuntat la ele