| grosumira a întrebat:

Pentru o salopeta de un albasru inchis ce culoare as putea sa asortez la ea? ma refer la pantofi, la o geanta si ceva inspiratie de accesori va rog?
Putet sa imi da-ti si mie va rog niste indicatii si despre un make up( cu step-by-step dacca s-ar putea) pe care l-as putea face la salopeata albastra inchisa?
Tin sa sesizez ca salopeta este cat de cat eleganta pentru o cununie civila!
Mersiiiii...

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

O salopeta? la cununie?

| Anca2999 a răspuns:

Merge orice culoare aproximativ ( negru, albastru, rosu, alb, gri ) dar sa ai grija ce porti deasupra. Geanta ce culoare este? cum este mare/mica, accesorii nu stiu daca te imbraci intr-o salopeta ar fi ceva casual sau retro, incearca ceva hand made cat de cat mai elegante.

| capricc a răspuns:

O pereche de stiletto nude sau chiar rosii si un plic in aceeasi culoare? cat despre machiaj, clasicul smokey eyes