| himilop a întrebat:

Pentru parul blond pentru culoare si stralucire este bine sa te speli cu ceai de galbenele? mihaela

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cel mai bine este sa te speli cu ceai de musetel happy
Mult succes!winking

mlm
| mlm a răspuns:

Cu ceai de musetel.

| psiholoaga a răspuns:

De galbenele nu am auzit decat lucruri bune in general; nu cred ca strica. Eu stiu ca pentru stralucirea parului blond e bine sa te speli cu ceai de musetel.

tundenana
| tundenana a răspuns:

Galbenele si musetel e fff bun... insa de ce nu incerci gama nivea? sunt produse nivea pentru fiecare tip si culoare par... incepand de la tratament, sampon, balsam pentru par blond... e foarte bun eu le-am incercat cand eram blonda si chiar avea efect... ma intreba lumea mereu ce fac cu parul ca luceste (acum folosesc acelasi gama dar pentru par saten )... incearca si tu

| Uana_5406 a răspuns:

Cred ca rezultate mai bune ar da produsele speciale pentru par.