| Ingerfararipi333 a întrebat:

Peste 2 saptamani am o nunta, rochia mi-am ales-o si e cu umerii lasati asa, ce coafura as putea sa imi fac?

5 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut!
Bucle,jumatatea superioara a parului prins intr-un coc(half updo), restul parului lasat pe spate. Poti face si coc, dar mai jos, nu in varful capului.Depinde de tine si cum te simti comod cu el.
Depinde si cum ai voalul. Daca iti faci half updo prinzi voalul in varful capului, deci castigi niste cm in plus la inaltime.
Daca iti faci coc, prinzi parul la baza capului, sub coc.

| Heavenonearth a răspuns:

Părul lung, intins ori creață cu bucle.

| NicoleEazi a răspuns:

Depinde si cat de scurt iti este parul. Daca ai par scurt iti recomand sa optezi pentru un coc iar daca il ai lung sa il tapezi, si sa iti fie prins in spate unde sa ai si voalul atasat iti ramane pe spate doar bucle si in fata sa ai ori un colier imens si cercei bilute ori niste cercei lungi cu multe pietricele si fara colier.

| Dervbt a răspuns:

Asa cum are Lana Rhodes parul.

| piakapoor a răspuns:

I just visit your website and find a lot of valuable information. By the way, if you are bored with your life so try our high profile girl at Nagpur Call Girl