| nona14 a întrebat:

Peste 2 saptamani este un eveniment la mine la scoala si trebuie sa ma imbrac mai elegant.In cazul in care nu ingheata anul, cu ce sa ma imbrac? funditawinking

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| SheCanFlyy a răspuns:

Iti poti pune o pereche de pantaloni conici negri sau jeans(o culoare de denim mai inchisa), o camasuta din bumbac mai lunguta fara modele alba pusa in pantaloni, o curea (ai grija ce culoare este, de preferinta din piele alba) si o pereche de balerini mai eleganti(albi). Poti aduga si si o esarfa scurta cu animal print alb si negru. Daca vrei poti adopta si o rochita)neagra) scurta cu o pereche de balerini sau tocuri si o
si o mini gentuta din aceea pe un umar cu bretele din metalhappy pup

| niko_7262 a răspuns:

Avand in vedere ca e un eveniment si trebuie sa te imbraci elegant iti recomand rochia. Poate fi rosie deooarece este o culoare eleganta, pasionala si se potriveste unei seri destinate elegantului. Poate fi lunga, sau scurta, depinde de gusturile tale.Niste sandale negre cu toc.de 8. 10 cm, bine si mai mic dc vrei tu.Parul onduleuri, depinde acum si de cum il ai.
Bafta:*