| isabella_7213 a întrebat:

Peste cateva luni am banchetul si ma gandesc sa-mi iau o rochita frumoasa dar sunt mai mica de inaltime si mai slabuta. ce-as putea face adica in sensul ca ce model de rochie sa-mi iau [mai lunga mai scurta]? astept rasp de la fetele care au trecut prin asta.happy [funda]

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Hei. Inca nu am trecut prin asta, si noi avem banchetu in 27 mai. Si eu sunt micuta de inaltime si slabuta. Nu cred ca esti mai micuta ca mine, dar oricum. laughing Am fost ieri prin oras si m-am uitat de rochii. Am probat una neagra, tip gogosar si imi statea foarte bine, mie mi-a placut mult. Sus venea asa ca un corset, si jos venea asa mare, gen barbie doll.Era cam pana la genunchi.
Sper ca te-am ajutat cat de cat.
Numai bine, sper sa-ti gasesti o rochie frumoasa care sa te avantajeze! Succes in cautarea ei si distractie placuta la banchet!

4 răspunsuri:
| MititiCa a răspuns:

Hai ca iti dau eu o idee:D.
rochie: http://www.google.ro/......tp?/imgres sau
http://www.google.ro/......tp?/imgres

pantofi: http://www.google.ro/......tp?/imgres
eu ti-am dat doar o idee:>

| chrisstina a răspuns:

Daca iti iei o rochie lunga o sa pari si mai mica, mai bine ia-ti o rochita mai scurta

| CutuMic a răspuns:

I-ati o rochita cam pana la genunchi nu mai lunga ca sa nu pari mai scunda, o culoare frumoasa (se poarta rozul inchis, lila, mov) dar nu negru pentru ca te va face si mai slabuta si niste pantofiori cu toc care sa te inalte si sa-ti faca piciorul frumos... distractie placute si sper sa gasesti ceva ce sa iti placa:*