| LollipopWithHeroin a întrebat:

Peste doua zile merg la un botez(de fapt sunt nasa). Am parul blond-auriu(tuns mai jos de ureche, gen bob), pielea usor aurie, ochii albastri si fata ovala, dar ma voi machia incat sa para mai alungita.Ma voi imbraca intr-o rochie rosie de tango(cel putin asa arata), foarte decoltata, voi purta niste sandale albe cu toc cui si inca nu m-am hotarat ce bijuterii imi pun.Cum sa imi fac parul? Am o placa de par(din pacate nu am gasit sa creponeze), dar sunt prinsa intre mai multe variante, toate la fel de dragute.Va rog, ajutati-ma! Multumesc.

2 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Esti cea din poza?

| LollipopWithHeroin explică:

M.madallina, scuze ca nu am raspuns la intrebarea ta, dar am fost la matusa mea, in Bucuresti, si nu am mai intrat pe internet. Da, sunt cea din poza, numai ca acum mi-a mai crescut parul cam pana mai jos de buza inferioara.La botez mi-am facut parul drept.