| anonim_4396 a întrebat:

Pieptanaturile pentru scoala sunt mai frumoase daca sunt ingrijite sau ...neingrijite?

3 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Coafura,hainele,tot,trebuie sa reprezinte persoana care le poarta.
Daca esti mai rebela,mai energica, poarta coafuri mai rebele. Daca esti o persoana calma, calculata, poarta coafuri de bun gust, care nu ies din tipar. happy

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
La scoala trebuie sa fi decenta si sa nu iesi prea mult din tipar. Frumos este sa porti coafuri ingrijite chiar daca vrei sa iti impui si tu stilul. Parerea mea este ca trebuie sa te reprezinte stilul pe care il porti dar sa fi decenta.

| mona a răspuns:

Ingrijite sunt mai frumoase