| AnOnImUl321123 a întrebat:

Please help me
Am un prieten care are o placa de aia cu care isi face bretonul sa ii stea bombat cumva nu stiu, e la moda freza aia cu breton lung si dat intr-o parte stiti?
Acum vine intrebarea: L-am rugat pe prietenul meu de o luna sa faca 2 poze la placa aia si sa mi le trimita pe facebook dar el "cica" isi tot uita, dar mi-a spus ca nu e placa, e ca un fel de piaptan cu lame care iti prinde bretonul si ti-l intinde de iti sta fain. Ma rog, stit despre ce vorbesc? Aveti voi asa ceva acasa? (l-am intrebat daca imi poate imprumuta putin placa aia ca sa ii fac poze ca sa stiu de care sa cumpar dar el a reactionat asa de parca i-am zis ca vreau sa il omor straight face ) Si as vrea sa ii trimit pozele cu placa (peria de par cu lame.) ca sa imi cumpere si mie una de Craciun ca sa imi fac si eu parul fain big grin Stiti cumva cum arata? Aveti poze cu ea? Am incercat sa imi fac cu placa normala dar nu imi sta deloc bine parul. Va rog, daca aveti vreo poza sau stiti cum arata piaptanul ala cu lame lasati-mi la comentarii o poza sau un link cu mai multe fotografii cu ea. Multumesc
Funda

1 răspuns:
| frostxtq a răspuns:

Buna,
Pentru a-ti face bretonul bombat sau bucle frumoase poti sa folosesti peria rotativa.

http://www.emag.ro/......a-v-9519/c

Sunt multe modele aici. Nu arde asa tare parul, emana aer cald si in coafeaza superb.