| هوراس a întrebat:

Poți chelii dacă nu ai pe nimeni în familie care a chelit, sau dacă nu ai vreo boală sau dacă ești stresat?

6 răspunsuri:
| NaneSchizophrenia a răspuns:

In toate variantele poti chelii happysmug

| AlexClAuDiU a răspuns:

Daca nu ai pe nimeni din familie care a chelit de la o varsta frageda atunci nu...dar tine cont daca iti bagi prostii in par o sa chelesti am un prieten care se dadea cu gel in fiecare zi si acum are 24 de ani si mai are 3 fire de par in cap.

| Iully23 a răspuns:

Poti chelii daca nu e nimeni din familie carea chelit. Dar daca nu ai o boala sau nu esti stresat poate fi de la samponul tau... asa ca schimba-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu e boala din tata in fiu poti cheli doar daca lucrezi in medii toxice.

| Jipa95 a răspuns:

Daca este boala ereditara, da! poti chelii si tu la randul tau. Si chiar daca in familia ta nu sunt membrii cu aceasta boala, si tu la randul tau cu timpul poti chelii. Faza e ca ti se albeste parul si mai repede de la foarte mult stres.

| Alequandra a răspuns:

Daca nu ai rija de parul tau, poti chelii