| Stefania96dfg a întrebat:

Poate ca toti pun aceeasi intrebare, dar o sa o pun si eu! Am 1.54 si 45 kg! Sunt grasa, urata cum? Aici sunt poze cu mine! http://www.facebook.com/media/albums/?id=100001527618570 si va rog sa fiti sinceri!

Răspuns Câştigător
| christina94 a răspuns:

Parerea mea e ca pentru varsta ta esti foarte draguta :*. Poate ar mai trebui sa slabesti 2-3 kg. Btw. ai niste ochi ff frumosi >big grin

5 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

La inaltimea care o ai, nu esti grasa.

| lolo23 a răspuns:

Nu merge pagina laughing) mai pune o data linkul tongue

| AnDrA_7845 a răspuns:

Nu merge pagina :-s!
Da numele si`ti spun pintr`un mesaj.
Si voi fi sincera.
Funda?laughing

| pauula a răspuns:

Esti micuta.La varsta ta nu ar trebuie sa ai astfel de griji.Esti foarte frumoasa si o sa vezi dupa ce o sa te dezvolti cum o sa arati.