| cips97 a întrebat:

Poate cineva sa imi recomande un parfum puternic dar nu foarte suparator care sa tin o perioada cat mai lunga (daca se poate sa acopere mirosul de tutun)? dau funda multumesc

Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Mirosul de tutun intra in par, piele, haine si daca esti fumator greu se acopera, tot se simte nu ai ce sa ii faci. nu stiu ce ti-as putea recomanda, nu stiu daca esti femeie sau barbat

| cips97 explică (pentru tuGatita):

Barbat spusesem mai sus.

| tuGatita a răspuns (pentru cips97):

Nu am vazut big grin. iti trimit ceva pe privat laughing

| cips97 explică (pentru tuGatita):

Merci mult de sfaturi happy

| tuGatita a răspuns (pentru cips97):

Nu ai pentru ce happy

7 răspunsuri:
| adelina19 a răspuns:

Parfumul: New Vera Wang Fragrance 'Lovestruck' e cel mai puternic parfum. e de calitate si tine mult timp.

| cips97 explică:

Barbatesc

| dya273 a răspuns:

Salut! Eu sunt distribuitor FM, daca ai auzit de aceste produse.Noi avem o gama larga de parfumuri, cu o concentratie intre 16-20%,ceea ce inseamna ca persista intre 10 si 12 ore(spre deosebire de cele din comert ce au o concentratie de maxim10% si deci nu persista). Parfumurile noastre au esente identice cu cele ale marilor case de moda, insa la un pret accesibil.Iti pot recomanda un parfum daca doresti si iti pot spune si modalitatea de a il putea lua cu 40% mai ieftin. Daca te intereseaza intra pe id ul:lupikcrazy@yahoo.com.Produsele sunt originale si de o foarte buna calitate.Te astept sa vorbim