| BubulinaaaMaah a întrebat:

Poi... vroiam sa intreb pe fete in special daca sunt bune produsele de la oriflame?

Răspuns Câştigător
| pinkpupix a răspuns:

Mie imi place foarte mult masca cu struguri, e geniala si rimelurile sunt bune, in mare sunt bune produsele, folseste-le cu incredere.

4 răspunsuri:
| JustAStar a răspuns:

Daaaaaaaa mai ales cremele exfoliante si cremele anti cearcane! XoXoJustAStar!

| annna a răspuns:

Sunt f bunewinking

| Be12345 a răspuns:

Sunt mai bune cele de la AVON.parerea mea.am incercat si oriflame si am revenit la avon happysunt cele mai bune

| s3xy0girl20 a răspuns:

Da sunt ft bunewinking