| nicoleta01 a întrebat:

Port lentile de contact de 3 ani si m.am cam saturat de ele. as vrea sa incerc si ochelari de vedere dar nu stiu ce sa aleg. imi pute. ti da cateva sfaturi sau poze cu rame dragute. p. s:am fata ovala, culoarea parului mereu o schimb laughing de la negru albastrui pana la ciocolatiu ddeschis, ochii caprui. mersi

4 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Eu sunt exact invers;]]
Eu cam am nev de ochelari.si mi-a dat doctoru doar ca eu vr lentile nu ochelari
Dar parintii nu prea sunt de acord asa ca nu mai port deloc;]]

| NOinformation a răspuns:

Ray ban winking

| cosandree a răspuns:

Ochelarii chiar se poarta plus de asta nu trebuie sa stai mereu sa schimbi lentilele sau sa stai cu grija ca le pierzi.numai zic de senzatia incomoda care o ai cand iti intra nisip sau praf in ochi. uite aici cateva sfaturi.http://www.topsanatate.ro/......4198.html. bafta. funditaaa