| anonim_4396 a întrebat:

Port ochelari...nu stiu...chiar nu sunt frumoasa.crying. ma simt asa de rau cu ochelari.cryingcrying as vrea sa fiu si eu frumoasa:-

12 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Cumpara-ti lentile?

mira
| mira a răspuns:

Ochelarii iti dau distinctie. Te vor prefera baietii mai evoluati si mai educati.

| AdaIoana18 a răspuns:

Daca nu vrei sa porti ochelari poti sa iti cumperi lentile de contact sunt foarte dragute. Mai stiu multe persoane care au ramas de la ochelarii la lentile. La inceput o sa ti se para incomod cu ele dar apoi te obisnuiesti. Succes!

| MeduzaInaripata a răspuns:

Si eu port ochelari. Si eu credeam acelasi lucru. Dar...crede-ma ca acum simt ca imi sta binehappy. Stii de ce? Totul sta in aranjarea parului. Lasa-l desfacut, nu il prinde in coada. Mie imi sta foarte bine cu parul intins cu placa, sau usor ondulatwinking. A, si sa nu incerci cu lentile pentru. ca sunt foarte pretentioase ( trebuie sa ai mare grija de ele si te poti infecta pentru ca intr-un moment disperat ai putea sa le pui cu mainile murdare, si...se agraveaza situatia). Good luck!

| Brotacelu a răspuns:

Stai fara grija ca esti frumoasa si cu ochelari, la unele persoane le sta mai bine cu ochelari decat farawinking :* asa ca nu mai iti fa griji si in + nu esti singura care poarta ochelari

Ps: eu nu port ochelari whistling

| emasweetgirl a răspuns:

Din cate am auzit exista niste lentile de contact create special pentru vdr... j cu acele lentile poti sa skpi de kinul okelarilorwinking

| Яùxsi a răspuns:

Lasa. Esti frumoasa oricum happy daca porti ochelari, asta nu inseamna ca esti urata smug stai linistita! :p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca trebuie sa porti ochelari, inseamna ca ei sint o necesitate. Si atunci trebuie sa tii cont de faptul ca ei se aleg in functie de forma fetei si de fizionomia ta. Inainte sa-i comanzi, probezi mai multe rame, sa vezi care-ti vine tie bine. Daca stii sa-i alegi, o sa arati bine si cu ochelari, ba mai mult, ochelarii iti dau un aer intelectual. Nu pleca din start cu ideea ca esti urita si-ti sta rau cu ochelarii. Este doar impresia ta, ai sa vezi ca ceilalti te vad altfel. Sint convins ca esti mai frumoasa cu ochelariwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti frumoasa si cu ochelari dar tu daca chiar vrei cauta sa cumperi lentile de contact cu dioptrii asa are o fosta colega

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multe persoane poarta ochelari si le sta ft bine.
Trebuie doar sa iti gasesti o pereche care sa iti vina binewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trimite-mi si mie o poza sa vad daca esti frumoasa sau nu bine?
aaaaaaaaaaaa

| ski a răspuns:

Stiu cum te simti...si eu port ochelari dar numai uneoribig grindar nu e cazul sa iti faci griji ca nici mie nu mi se pare ca imi sta bine cu ochelari si multi mi-au zis ca imi sta bine.
cum au spus mai multi trebuie sa probezi cat mai multe rame ca nu toate se potrivesc cu fizionomia tawinkingstai linistita ca nu e sfarsitul lumii daca ii porti, si daca ii porti inseamna ca ai nevoie de ei deci poarta-i ca poate intr-o zi nu o s amai ai nevoie de eiwinkingasa au facut coelge de-ale mele... purtau ochelarii si li se vindecau ochii in cateva luni.ma rog eu ii port de vreo 2 ani si ceva dar la mine nu se poate vindeca, pentru ca am un punct pe cristalin sau cum s-o mai chema si cu un ochi vad perfect iar cu altu putintel mai in ceatawinking