| NothingImportant200 a întrebat:

Pot face ora de educatie fizica incaltata cu astia?
http://www.google.com/......tp?/imgres r:1, s:37&biw=1024&bih=473

13 răspunsuri:
| NothingImportant200 explică:

Ora se face afara.

| ciufulicy a răspuns:

Da

| Mauve a răspuns:

Da, nu vad unde este problema.

| madalynaaa a răspuns:

Normall...Funda?

| moniii5 a răspuns:

Da...poti face sport cu aia.dar depinde si de profesorul/a care il/o ai...eu am o prefesoara nesuferita raw care daca ma vede cu aia nu ma mai primeste niciodata la ora ei

| NothingImportant200 explică:

Chestia e ca sunt tenisi nu adidasi si de-asta intrebam...

| T30D0RA a răspuns:

Exact asa are si o colega si mereu se incalta cu ei la ora de sport. happy

| pwp a răspuns:

De ce nu?

| annna a răspuns:

Da. sunt foarte dragutihappy

| AndradaMrrr a răspuns:

Dap normal

| Deea_4769 a răspuns:

Da poti face sportul in tenesii aia

| dany3la a răspuns:

Da bineinteles, merg atat afara cat si in sala.(a si sunt foarte draguti).

| Elly213 a răspuns:

Atata timp cat nu au toc si nu sunt incofortabili poti face sportu cu ei.Si mai is si super grozavi.:XDeci ai putea sa ii ieitongue