| PataCosmina a întrebat:

Pot sa imi fac doar niste suvite ondulate nu tot parul? Va rog un toturial!

Răspuns Câştigător
| SerenaVDW a răspuns:

Normal ca merg niste suvite ondulate.Dar nu doar una.Mai multe ca dau bine.Asa de colo colo cate una. Merge si tot parul dar si cateva suvite, de ce nu.

3 răspunsuri:
| didicriss a răspuns:

Depinde unde dar nush...nu cred ca vor arata binehappy

| PataCosmina explică (pentru didicriss):

Am si eu o suvita in fata pe care o las pe langa ochi si vreau sa o ondulez cu o placa! Ca am vazut un toturial si stiu cum sa fac bucle cu placa!

| Piticottt a răspuns:

Eu cand vreau niste sufite ondulate iau un creion rotunjesc suvita pe el si pun placa pe par vreo 10 secunde si se face ondulata suvita :) sau asa http://www.youtube.com/watch?v=aaHe7VBKCnw;;) Bafta! :-*