| Emma2804 a întrebat:

Pot sa imi intind parul daca e dat cu spuma?

2 răspunsuri:
| anOnimat01 a răspuns:

Nu! Stiu ca nu-i indicat! Parul inainte de a fi intins cu placa trebuie sa fie uscat si fara solutii in el :d! App: inainte de ati intinde parul e indicat sa folosesti un spray pentrusa nu-ti arde firele de par!

| SofiTaMai a răspuns:

Nu poti sa til intinzi daca este dat cu spuma poate dupa ce til indrepti. Apropo daca vrei inainte de al indrepta sa il dai cu o slutie speciala sau cu apa putina sa nu iti arda parul big grinFunda te rog:*