| Emma2804 a întrebat:

Pot sa imi intind parul daca e dat cu spuma?big grin

3 răspunsuri:
| xLouana a răspuns:

Bai habar n-am daca e bine sau nu, ideea e ca si eu fac asta deci nu consider ca ar fi ceva daunator, atat timp cat spuma e uscata ar trebui sa fie okwinking

| Emma2804 explică:

Da iti sat intins parul? Adica al meu se intoarce la varfuri dupa o jumatate de ora

| oanapetrescu a răspuns:

Poti sa faci asta, dar este foarte nociv pentru par. Pe langa ca il prajeste, mai prajeste si spuma fixativa. Daca observi dupa un timp ca ai parul deteriorat... ai sa stii din ce cauza.