| anonimaa a întrebat:

Pot scapa de celulita cu vreo crema? de facut fac si sport, dar m.ar interesa daca exista creme cu rezultat, daca a incercat cineva si a mers happy
funda.

3 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Nu `i adevarat ca celulita apare la persoane foarte grase.eu sunt slaba, am 49 de kg(putin pentru inaltimea mea, ar trebui sa am vreo 53)si tot am celulita.la mine e naspa ca nu fac sport.dar ma voi inscrie la sala peste cateva lunilaughing

| DeeaDelirata a răspuns:

Nu rezolvi nimic cu creme si nici cu vreun aparat dianala care vibreaza la picioare.Crede-ma se face la persoane foarte grase.Nu mai scapi de ea! Nu ma intereseaza daca imi dai funda sau nu, eu nu te-am mintit zicandu-ti vreo crema care nici nu functioneaza asa ca asta e, nu te scapi de celulita cum nu te scapi de riduriwinking

| sabrina27 a răspuns:

Am incercat eu, crema este de la avon (tratamentul anti-celulitic tri-roller)dar secretul este sa il folosesti de 2 ori pe zi si chiar da rezultate.