| iLOVEquestions a întrebat:

Poti fi model la MRA Models doar daca ai fost la Next Top Model?

Răspuns Câştigător
| linsey a răspuns:

Sa sti ca nu trebuie sa fie neaparat 90 60 90 normal ca conteaza marimile si chestii de genu dar cel mai mult conteaza atiudinea ta cum pozezi cata minaginatie ai cat de cute esti si chestii din astea:*

6 răspunsuri:
| iLOVEquestions explică:

KSD, te inseli - nu trebuie sa dau 10 jos :*.

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Cred ca da, important este ca ai participat la next top model, este ca si cum ai fi facut o scoala de modeling, apropo in ce sezon ai fost si cum te cheama

| KSD a răspuns:

Bineinteles ca poti! Mra e cea mai mare din tara! ti se apare ca o luat "viata" doar de cadn a aparut NTM? poti, da trebuie sa ai un corp aproape perfect, si sa le placa de atitudinea ta, si cel mai important, sa fi din Bucuresti, excluzand fetele din Ntm din alte judete.

| iLOVEquestions explică (pentru KSD):

Eu sunt din judetul Sibiu, crezi ca are ceva? :\
Si am un corp frumos, nu chiar perfect, si nici '' aproape perfect '', dar e frumos, si cred ca am calitatile pe care trebuie sa le aiba un model. ( 1, 76, cam 63 de kg. ) happy

| KSD a răspuns (pentru iLOVEquestions):

Vrei sa punem pariu ca trebuie sa dai 10 jos ca sa fie model?laughing In sibiu ai mari sanse sa devii un model, e un oras in care se organizeaza evenimente by Botezatu, Mra, Mitichi, si ai agentii multe! Sunt din Arad..am multe cunostinte si prietene prin sibiu, si iti pot zice ca una din ele e model in sibiu si ii merge super ok! La MRA e foarte greu sa ajungi model... train hard or go home! succes, muah:*

| linsey a răspuns (pentru iLOVEquestions):

Sa sti ca nu trebuie sa fie neaparat 90 60 90 normal ca conteaza marimile si chestii de genu dar cel mai mult conteaza atiudinea ta cum pozezi cata minaginatie ai cat de cute esti si chestii din astea:*