| giulya85 a întrebat:

Prietena mea a facut varicela la 23 ani si acum i-a ramas cojitele.as vrea sa stiu daca ii raman semne pentru ca ea le-a rupt aproape pe toate. daca stie cineva ce mai poate face acum sa nu ramana cu semne. multumesc

Răspuns Câştigător
| gabrielutzu a răspuns:

Lasa ca poate sa traiasca si cu semne.

8 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Da, ii vor ramane semne.Eu am facut la varsta de 8 ani si acum am mai ramas cu cateva semne.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ii vor ramane semne nu se mai poate face nimic.

| gabimaris a răspuns:

Peeling-ul este solutia, depinde cat de afectata este pielea! Trebuie sa ia legatura cu un specialist in cosmetica medicala! sanatate!

| gabrielutzu a răspuns:

In mintea Lu Zazu, inlocuiesti semnele cu petele...happy

| vio a răspuns:

Am facut varicela la 35 de ani...nu le-am rupt si tot mi-a ramas semne...pete micute... dar se poate trai cu elehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cu laser, dar nu este recomandat la tenurile inchise pentru ca lasa pete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am acum... din cate am auzit da...
la mine s-a spart cand aveau zeama raman semne?

| nicky a răspuns:

Ii vor ramane semne si nu stiu daca mai poate face ceva.