| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea este obsedata pe faptul ca are nasul mare! nu il are!(pe bune) dar asa se vede ea mai zice si ca e urata! ce sa fac sa o conving ca e frumoasa. intr-adevar tipa e frumoasa!(nu frumoasa de pici dar frumoasa!)daca vreti sa vi-o arat si sa va dati apoi parerea pe tp. id meu este diana_dragutza_2008

5 răspunsuri:
| zooooza a răspuns:

Buna! Pai... s-ar putea sa zici ca sunt putin dusa cu pluta dar iti zic ce idee mi-a venit.
Ii faci o poza la nas(doar la nas, sa se vada putin din faţa, adica si cu obraji buye, dar sa nu se recunoasca prea mult)si va plimbati prin oras cu poza si intrebi-ti lumea ce parere are despre nas. Dar sa nu le spune-ti ca este o poza cu nasul prietenei tale.
Atunci o sa vedeti reactiile oamenilor.
P. S. Dau si eu add ca sa imi arati poza.

| PeeWeeVi a răspuns:

Daca a fost cu vreun baiat sau este, spune-i ca acel baiat nu ar mai fi fost cu ea daca credea ca e urata...
nu mai am alte ideibig grin
bafta!
funda?big grin:*

| Vizitiul a răspuns:

Prietena ta doreste sa castige atentie si complimente. Nu ai observat inca?

| Aeternum a răspuns:

Spune-i sa se accepte asa cum este si ca nu este uratabig grin Ideea cu poza este foarte geniala si asta poate ar convinge-o.in rest este bine ca o ajuti asta inseamna ca ii esti o adevarata prietena.big grinBafta!

| diffus a răspuns:

@Luiza, ideea e draguta, copiatawinking, dar ok, insa se poate transforma in ceva foarte aiurea daca ea chiar are nasul mare, iar lumea va observa asta, poate chiar va fi ridiculizata si luata peste picior.
on:sfatul meu e sa o lase mai moale cu ideea de nas mare pana ce are bani pentru o mica operatie estetica. good luck!