| xereth a întrebat:

Primul raspuns care ma ajuta castiga :
Am parul drept, dar imi place sa-l fac putin ondulat prin metoda aceea in care iti rasucesti parul ca nu se vada chiar foarte ondulat, imi place sa-l am mai dezordonat (nu foarte)...
Exista si alte metode?
FUNDA XD

7 răspunsuri:
| Heaven15 a răspuns:

Http://www.clickpentrufemei.ro/......13468.html Sper sa te ajute.Pe mine m-a ajutat. Funda? :-*

| xereth explică (pentru Heaven15):

Nu mi se pare chiar dezordonat, dar multumesc big grin

| Niko_Niko_1991 a răspuns (pentru xereth):

Am raspuns si eu

| BiancaCN a răspuns:

Pai ai putea sa iti faci multe, multe codite impletite. Sper ca te-am ajutat.

| Niko_Niko_1991 a răspuns:

Poti folosi o surubelnita laughing (nu glumesc) il ondulezi dai putin cu placa sa se incalzeasca si apoi gata... Sper ca te-am ajutat... Funda?

| xereth explică (pentru Niko_Niko_1991):

As prefera ceva mai natural, fara sa-l ard